Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją na

Czytaj więcej...

Kim jestem

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników są obszarami, w których większość właścicieli firm robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które często się spotyka w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami do najlepszych nie należą, to z chęcią pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i odpowiednio dobrać wszelkie działania.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie poszerzałam swoje wiadomości, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem podczas realizacji swojej pracy. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, ale też z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu artykułów w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to na początku pełna poufność, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także optymalizuję procesy HR. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: