Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją na

Czytaj więcej...

Wolontariat pracowniczy

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects zapraszamy do zgłoszenia swojego akcesu w projekcie „Biznes społeczny”. W ramach tego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę otrzymać nieodpłatne szkolenia – jako upominek w rewanżu za świadczoną przez ich firmę dobroczynność. Na razie kursy rozlosowano wśród kilkunastu firm – co miesiąc losowana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Wylosowana firma ma prawo wybierac miejsce ralizacji spotkania, dogodną dla siebie datę, a co najważniejsze - tematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez zarządzanie w biznesie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Jak na razie z proponowanego wsparcia skorzystali: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie (WBP), System Sp. z o.o., Prymus Sp. z o.o., F5 Consulting Sp. z o.o..

Wylosowane akcje: Internet dla seniora, Nowe Kwalifikacje-szkolenie personelu służby zdrowia, "Sukces w działaniu "- program szkoleń dla osób pracujących powyżej 45 roku życia, Akademia Bankowości i Sprzedaży, @ktywny senior w Gminie Maszewo

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit przygotowujemy w ośrodkach szkoleniowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Zielony Poemat w Zakopanem i Okragły Kamień w Brzegu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest agencja coachingowa College Socjologii Pracy z Wrocławia. Są oni fachowcami w zakresie gier szkoleniowych, spotkań team building i niektórych warsztatów rozwoju osobistego. Razem polecamy wszystkim zainteresowanym poniższe narzędzia:

- gry strategiczne z obszaru kierowania projektami, planowania strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji i negocjacji

- Plenerowe wyjazdy integracyjny o zdecydowanie szkoleniowym charakterze – scenariusze uczące kompetencje z dziedziny współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy ról zespołowych.

- Warsztaty biznesowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, motywowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej agencji możemy zaproponować preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 25procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością przygotujemy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: